دانلود نمونه سوالات اطلاعات و دانش برای توسعه با جواب

  • نام درس: اطلاعات و دانش برای توسعه
  • رشته تحصیلی: علم اطلاعات و دانش شناسی
  • کد درس: ۱۲۲۴۲۱۱
  • تعداد نمونه سوالات: ۲ ترم تحصیلی
  • حجم فایل: ۱ مگابایت
  • ۵۶۹ دانشجو این نمونه سوالات مطالعه کرده اند

دانلود سوالات امتحانی اطلاعات و دانش برای توسعه رشته علم اطلاعات و دانش شناسی دانشگاه پیام نور همراه با پاسخنامه تستی به صورت کتابچه

پس از دانلود، مجموعه نمونه سوالات زیر را پاسخنامه دریافت خواهید کرد:

  • نمونه سوالات امتحان نیمسال اول ۹۹-۹۸ (با جواب تستی)
  • نمونه سوالات امتحان نیمسال اول ۹۸-۹۷ (با جواب تستی)
نمونه سوالات اطلاعات و دانش برای توسعه

نمونه سوال اطلاعات و دانش برای توسعه با جواب تستی

به توجه به کامل بودن نمونه سوالات همراه با پاسخنامه مخصوصا تستی، حتی دانشجویانی که دسترسی به کتاب نداشته باشند هم فقط با مطالعه این نمونه سوالات می توانند قبولی خود را تضمین کنند.

مجموعه نمونه سوالات اطلاعات و دانش برای توسعه پیام نور همراه با جواب تستی و تشریحی به صورت کتابچه جهت مطالعه آسان گردآوری شده است.

نمونه سوالات اطلاعات و دانش برای توسعه رشته علم اطلاعات و دانش شناسی

نمونه سوالات فعلی به صورت فایل پی دی اف (pdf) می باشد که شامل ۲ ترم تحصیلی از نمونه سوالات امتحان نیمسال اول ۹۸-۹۷ تا نمونه سوالات امتحان نیمسال اول ۹۹-۹۸ با پاسخنامه میباشد و هرسال نمونه سوالات امتحانی جدید به آن اضافه و بروزرسانی می شود.

به طور میانگین بیش از ۶۰ درصد سوالات پایان ترم درس اطلاعات و دانش برای توسعه دانشگاه پیام نور از نمونه سوالات ترم‌های گذشته گزینش می‌شود، که همین امر مطالعه این نمونه سوالات را ضروری می نماید.

نمونه سوالاتی که دارای چندین کد درس هستند بین رشته های مختلف مشترک یا به عبارتی عمومی هستند. این مجموعه شامل نمونه سوالات امتحانی دانشگاه پیام نور است که در ترم های تحصیلی گذشته برگزار شده است.

نکات مهم دانلود نمونه سوالات پیام نور با جواب

لطفا قبل از خرید مجموعه نمونه سوالات اطلاعات و دانش برای توسعه، از صحت کد درس خود اطمینان حاصل کرده و جزئیات یاد شده در جدول بالا را مطالعه نمایید. در غیر اینصورت مسئولیتی متوجه سایت در قبال دانلود شما نیست.

در صورت هر گونه سوال و یا مشاهده مغایرت در نمونه سوالات یا پاسخنامه‌ها، با ارسال کامنت در پایین همین پست ما را در جریان بگذارید تا در اسرع وقت بررسی و پاسخ داده شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *